Andelsboligforeningen Odinsgaard
Spedalsø Torv 5
8700 Horsens
Telefon: 75 62 29 11
E-mail: post@(Slet parentes og indhold!)odinsgaard.dk
CVR-nr.: 42405213

Beboermøder september 2015

 
 
 Afdeling
 Dato
 Sted
  57  
 Hovedgårdvej 4-18, Hovedgård
 02.09.15 - kl. 17
 Hovedgård Hallen
23
 Coldingvej 301-351, Hovedgård
 02.09.15 - kl. 19
 Hovedgård Hallen
 Referat  
30
 Stenager 1-35, Østbirk
 03.09.15 - kl. 17
 Østbirk Hallen
 Referat  
54
 Kirkegade 1-7, Østbirk
 03.09.15 - kl. 19
 Østbirk Hallen
 Referat  
32
 Skovbrynet 2-20, Fruens Have 18 B-I
 og Horsensvej 38A, Hovedgård
 07.09.15
            - kl. 14.30
 Skovly, Hovedgård
 Referat  
20
34
 Åkjærsvej 26A-30D, Østbirk
 Smedegade 10 A-H, Østbirk
 07.09.15 - kl. 17
 Birkebo, Østbirk
 Referat  
52
 Vestbirkvej 1A-1B, Østbirk
 07.09.15 - kl. 19
 Birkebo, Østbirk
 Referat  
36
39
 
48
49
 Smedegade 28 og 74 (ungdomsboliger)
 Allegade 12 AB-14
 Vimmelskaftet 1 og 4
 Vimmelskaftet 24-26
 Farvergade 32 og Smedegade 35
 07.09.15 - kl. 19
 Håndværkerforeningen
 Referat  
15
17
 Møllegade 5-13
 Smedegade 34-36-46-50-52
 Lendropsgade 2-4
 08.09.15 - kl. 19
 Håndværkerforeningen
 Referat  
26
 Brådhusvej 36A-46F, Stensballe
 09.09.15 - kl. 10
Nørrevang aktivitetslokalet
 Referat   
53
 Brådhusvej 50, Stensballe
 09.09.15 - kl. 11
Nørrevang aktivitetslokalet
 Referat 
38
 
50
 Smedegade 24BC, 31-33 og 60
 Kildegade 1, 5 og 7
 Smedegade 9-11 og 22, Kildegade 2-4
 09.09.15 - kl. 18
 Håndværkerforeningen
 Referat  
18
 Odinsparken 1-54, Gedved
 09.09.15 - kl. 19
 Højbo, Gedved
 Referat  
25
 Kastanievænget 1-20, Egebjergvej 8BC
 og Martinsvej 2-8, Gedved
 10.09.15 - kl. 10
 Gedved Hus, Kirkegade 5
 
 Referat  
21
 Humleballe 3-45, 59A-63C og 81-103
 Søvind
 10.09.15 - kl. 18
 Søvind Hallen
35
42
 Møllegade 51, 55 ABC og 65
 Møllegade 53
 10.09.15 - kl. 19
 Håndværkerforeningen
 Referat  
56
 Egebjerg Bakke
 Annashåb 1-39 og Gl. Kirkevej 25-27
 14.09.15 - kl. 19
  Egebjerg forsamlingshus
 Referat  
8
 Sundparken
 Hybenvej 1-133
 Chr.M.Østergaardsvej 1 A-H
 15.09.15 - kl. 19
 Selskabslokalerne
 Hybenvej 2
 Referat  
1
 Sønderbrogade 111-121 og 56-66 ABC
 Mimersgade 2-12 ABC, Ægirsgade 2-6
 Absalonsgade 2 og Spedalsø Torv 2-6
 16.09.15 - kl. 19
 Søndermarkskolen
 festsalen
 
 Referat  
28
 Mølleparken
 Borgmesterbakken 1A-3C
 Møllegade 4-6
 17.09.15 - kl. 19
 Håndværkerforeningen
 Referat  
55
 Skt. Peter - ungdomsboliger
 Kollegievænget 16
 17.09.15 - kl. 19
 Aktivitetshuset 
 Hybenvej 6
 Referat  

 

Til oversigten