Andelsboligforeningen Odinsgaard
Spedalsø Torv 5
8700 Horsens
Telefon: 75 62 29 11
E-mail: post@(Slet parentes og indhold!)odinsgaard.dk
CVR-nr.: 42405213

Beboermøder september 2013

 
 

 Afdeling

 Dato

 Sted

57

 Hovedgårdvej 4-18, Hovedgård
 04.09.13 - kl. 17
 Hovedgård Hallen

  Referat

23

 Coldingvej 301-351, Hovedgård

 04.09.13 - kl. 19

 Hovedgård Hallen

  Referat

54

 Kirkegade 1-7, Østbirk

 05.09.13 - kl. 19

 Østbirk Hallen

  Referat

32

 Skovbrynet 2-20, Fruens Have 18 B-I
 og Horsensvej 38A, Hovedgård
 09.09.13
            - kl. 14.30

 Plejecenter Skovly

  Referat
20
34
 Åkjærsvej 26A-30D, Østbirk
 Smedegade 10 A-H, Østbirk

 09.09.13 - kl. 16

 Østbirk Hallen

  Referat

 

30

 Stenager 1-35, Østbirk

 09.09.13 - kl. 17

 Østbirk Hallen

  Referat

52

 Vestbirkvej 1A-1B, Østbirk

 09.09.13 - kl. 19

 Østbirk Hallen

  Referat

36
39
 
48
49
 Smedegade 28 og 74
 Allegade 12 AB-14
 Vimmelskaftet 1 og 4
 Vimmelskaftet 24-26
 Farvergade 32 og Smedegade 35

 09.09.13 - kl. 19

 Håndværkerforeningen

  Referat
15
17
 Møllegade 5-13
 Smedegade 34-36-46-50-52
 Lendropsgade 2-4

 10.09.13 - kl. 19

 Håndværkerforeningen

  Referat

26

 Brådhusvej 36A-46F, Stensballe  11.09.13 - kl. 10  Plejecenter Nørrevang

  Referat

53

 Brådhusvej 50, Stensballe  11.09.13 - kl. 11  Plejecenter Nørrevang

  Referat

38
 
50
 Smedegade 24BC, 31-33 og 60
 Kildegade 1, 5 og 7
 Smedegade 9-11 og 22, Kildegade 2-4
 11.09.13 - kl. 18  Håndværkerforeningen   Referat
18
 Odinsparken 1-54, Gedved
 11.09.13 - kl. 19  Højbo, Gedved

  Referat

25

 Kastanievænget 1-20, Egebjergvej 8BC
 og Martinsvej 2-8, Gedved
 12.09.13 - kl. 10
 Gedved Hus, Kirkegade 5
 evt. plejehjem

  Referat

21

 Humleballe 3-45, 59A-63C og 81-103
 Søvind
 12.09.13 - kl. 18

 Søvind Hallen

  Referat
35
42
 Møllegade 51, 55 ABC og 65
 Møllegade 53
 12.09.13 - kl. 19  Håndværkerforeningen

  Referat

8-13

 Sundparken
 Hybenvej 1-133
 Chr.M.Østergaardsvej 1 A-H
 16.09.13 - kl. 19
 Selskabslokalerne
 Hybenvej 2
  Referat

56

 Egebjerg Bakke
 Annashåb 1-39 og Gl. Kirkevej 25-27
 17.09.13 - kl. 19
 Egebjerg forsamlingshus
 

  Referat

28

 Mølleparken
 Borgmesterbakken 1A-3C
 Møllegade 4-6
 18.09.13 - kl. 19  Håndværkerforeningen

  Referat

55

 Sct.Peter - ungdomsboliger
 Kollegievænget 16
 18.09.13 - kl. 19
 Sundparkhallen
 mødelokale Hybenvej 8

  Referat

1-6

 Sønderbrogade 111-121 og 56-66 ABC
 Mimersgade 2-12 ABC, Ægirsgade 2-6
 Absalonsgade 2 og Spedalsø Torv 2-6
 19.09.13 - kl. 19
 Søndermarkskolen
 festsalen
  Referat

 

 

 

Til oversigten